Dlaczego DSaaS?

Data Scientist as a Service - algorithm

Data Science – czyli wykorzystanie elementów sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego, eksploracji danych, statystyki, algebry i modelowania matematycznego – dają szereg informacji i wiedzy ułatwiające podejmowanie decyzji i efektywne zarządzanie.

Masz dużo danych? Wykorzystajmy je! Odkryjmy w nich wiedzę,  której istnieniua dotychczas się nie spodziewaliśmy. Nie musisz budować zespołu ekspertów o różnorodnych kompetencjach, wystarczy skorzystać ze współpracy z Data Scientist as a Service.

Z nami Twoja firma będzie bardziej innowacyjna niż konkurencja, a decyzje będziesz podejmować w oparciu o fakty.

Nasz zespół to pasjonaci danych, znający technologie składowania i przetwarzania danych, ale także eksperci od eksploracji danych, uczenia maszynowego, deep learningu, sieci neuronowych, statystyki, szeregowania zadań, optymalizacji dyskretnej i kombinatorycznej, czy badań operacyjnych.

Usługi

Analiza i wizualizacja danych klienta

Zbadamy dla ciebie twoje dane, a wynik możemy przedstawić w postaci dynamicznych i interaktywnych wizualizacji.

Zbudowanie modelu do analizy danych

Dobierzemy metody i modele. Przygotujemy odpowiednie modele, wykonamy testy i zaimplementujemy tak by pracownicy waszej organizacji mogli z nich korzystać.

Symulacje i optymalizacja

Możemy pomóc w optymalizacji procesu biznesowego, przygotować symulacje, lub środowisko do wykonywania analiz typu “Co by było gdyby”.

Inteligentne aplikacje

Aplikacje mogą teraz korzystać z elementów sztucznej inteligencji. Skorzystaj z tego i wyprzedź konkurencje. My możemy ci pomóc.